Linki sponsorowane

Tani i wysoki kredyt hipoteczny

Teoretycznie to, na jaki kredyt się zdecydujemy powinno być uzależnione od kosztów takiego kredytu. W praktyce jednak kluczowe okazuje się być to, gdzie możemy otrzymać kredyt w danej wysokości. Generalnie dla zainteresowanych kredytem hipotecznym nadchodzą nie najlepsze czasy.
Atrakcyjny kredyt z niskimi kosztami w żaden sposób nie przekłada się na dużą sumę kredytu. Np. kredyt hipoteczny BPH, który w rankingu Expandera pod względem kosztów zajął 2 miejsce wśród polskich banków, w rankingu zdolności kredytowej zajmuje jedno z ostatnich miejsc. Klient o takich samych możliwościach w banku BPS otrzyma sumę o 100 tyś wyższą! W praktyce zatem, jeśli chcemy zakupić nieruchomość, której koszt będzie wynosił 300 tysięcy, nie możemy skorzystać z najmniej kosztowej oferty.

Musimy udać się tam, gdzie taki kredyt otrzymamy. Na wysokość zdolności kredytowej wpływa nie tylko wysokość dochodów czy też kosztów utrzymania – wysokie znaczenie ma tutaj również polityka prowadzona przez poszczególne banki.

2 thoughts on “Tani i wysoki kredyt hipoteczny”

  1. Hehe… marzenia… Nie ma czegoś takieg – albo jedno, albo drugie. Chcecie tani kredyt? Musicie mieć wysoki wkład własny, małe oczekiwania i porządne zabezpieczenie. Inaczej nie macie na niego szans…

  2. Takie połączenie nie istnieje. Tanie kredyty są dla pewnych klientów, z wysokim wkładem, tak więc jeśli chcesz wysoki kredyt to na 100% nie będzie on tani. Nie ma na to szans!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*