Linki sponsorowane

Szybkie kredyty samochodowe

Z reguły klientom zależy nie tylko na tym, by uzyskać środki w ramach kredytu bankowego – chcieliby również otrzymania tych środków w jak najszybszym czasie. Czy zatem szybkie kredyty samochodowe istnieją? Na jakich warunkach można otrzymać taki kredyt oraz czy jest on opłacalny?

Na wstępie całkowicie odradzamy jakiekolwiek szybki pożyczki oferowane przez firmy parabankowe. W praktyce, skorzystanie z takiej pożyczki jest bardzo złym pomysłem, gdyż jej koszty będą wielokrotnie wyższe, od kosztów skorzystania z kredytu samochodowego, który jak najbardziej istnieje w „szybkim wydaniu”. Doskonałym przykładem niech będzie kredyt samochodowy banku Millenium.

Klient, który korzysta z usług banku już po zalogowaniu do swojego panelu widzi, jaką maksymalnie sumę może otrzymać bez jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach i innych dokumentów. Maksymalna suma kredytu to 100 tyś złotych, ale na taką bez zaświadczeń liczyć mogą klienci o bardzo wysokich dochodach. Środki trafiają na konto klienta tego samego dnia i od tej pory może on szukać auta, na które kredyt zostanie przeznaczony.

2 thoughts on “Szybkie kredyty samochodowe”

  1. Nie wiem jak bardzo naiwnym trzeba być, aby skorzystać z pożyczki od para banków. Tyle co się pisze na ten temat… Millenium? Faktycznie daje taką możliwość, ale wysokość kredytu bez zaświadczeń nie będzie zbyt atrakcyjna. Spodziewajcie się max kilkunastu tysięcy…

  2. Ten szybki kredyt od Millenium nie jest dostępny w każdej chwili. Oferta może się pojawić w danym momencie i nie będzie to samo atrakcyjna. Co więcej, odradzam całkowicie pożyczki od firm para bankowych itp. Jest to inwestycja kompletnie pozbawiona opłacalności.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*