Linki sponsorowane

Rodzina na swoim – ranking kredytów

O kredyt z dofinansowaniem ze strony budżetu państwa wciąż  może się ubiegać znaczące grono polskich rodzin. Jednak oczekiwania w stosunku do kredytobiorców jak również wybieranej nieruchomości znacząco wzrosły i generalnie trudniej o kredyt z dofinansowaniem. Jakie oferty są teraz najbardziej atrakcyjne?

Zakładając, że klienci chcą wnioskować o kredyt w wysokości 300 tysięcy złotych na okres 30 lat, a wartość nieruchomości wynosi 400 tyś złotych, najbardziej atrakcyjne warunki proponuje swoim klientom BNP Paribas. Marża banku to jedynie 0,9%, a oprocentowanie kredytu wynosi 5,89%. Na drugiej pozycji plasuje się Credit Agricole – z 1,19% marży oraz 5,95%. Trzecią pozycję wśród najciekawszych ofert proponuje Eurobank, którego marża to 0,99%, a wysokość oprocentowania to 5,98%. Najmniej atrakcyjną ofertę pośród tych, uwzględnionych w rankingu, proponuje bank BPS. Marża w tym wypadku wynosi 1,99%, a oprocentowanie to 6,97%.

eneralnie, warunki w bankach, w ramach kredytu rodzina na swoim są korzystne dla klientów. Problemem jest jednak spełnienie wymogów jakie nakładają banki, jak również kolejne rekomendacje. To może w 2012 roku stać się przyczyną spadków na rynku kredytów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*