Linki sponsorowane

Promocje kredytów hipotecznych

Banki wraz z nastaniem wiosny proponują klientom atrakcyjne promocje, choćby w postaci możliwości obniżenia wysokości marży. Biorąc jednak pod uwagę oferty z ubiegłego roku, należy zauważyć, że owe promocje wcale nie są takie rewelacyjne.

Wysokość marży kredytu hipotecznego obniżyły m.in. Citi bank, Credit Agricole, BNP Paribas. W przypadku Citi Banku marżę obniżono do 1%. Natomiast w tym momencie najniższe marże na rynku proponują banki BGŻ, BZ WBK, Eurobank, ING i BPH. Szczególnie interesujący jest nowy kredyt hipoteczny BGŻ. W ramach promocji bank zapowiada, że każdemu wiarygodnemu klientowi zaoferuje niższą marżę niż konkurencja.  Pamiętajmy jednak, że banki najkorzystniejsze warunki kredytów oferują najczęściej tym klientom, którzy posiadają karty kredytowe i konto osobiste w danym banku. Bez tego, nie ma niestety większych szans na warunki idealne.

Warto obserwować kolejne promocje. W tym momencie jeden z banków proponuje darmową przeprowadzkę. Przez kilka dni dostępna była również oferta z marżą 0,99%.

2 thoughts on “Promocje kredytów hipotecznych”

  1. Ciekawy jestem czego można się dowiedzieć o tej ofercie po wejściu w szczegóły (BGŻ). 5 netto na osobę + karta kredytowa + konto osobiste? Pewnie wtedy gwarantują warunki idealne 😉

  2. Kredyty hipoteczne? Dzięki promocji można naprawdę doskonale trafić. Czasami oferty są nawet dwukrotnie tańsze niż tydzień wcześniej, ale niezbędna jest cierpliwość. Najważniejsze jest to, by nie kupować tak po prostu, bez zastanowienia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*