Linki sponsorowane

Pożyczka hipoteczna Polbank

Klient, który potrzebuje dużej kwoty, wcale nie musi korzystać z drogiego kredytu gotówkowego. Alternatywą jest tutaj pożyczka hipoteczna, w której dzięki hipotece, klient korzysta z bardzo atrakcyjnego oprocentowania i jednocześnie otrzymuje środki na dowolny cel.

Taką właśnie ofertę proponuje swoim klientom Polbank.  Imponująca jest suma, jaką klient może otrzymać takim sposobem – jest to nawet 1 milion złotych, ale oczywiście wszystko uzależnione jest od wartości nieruchomości.  To na co zostaną wykorzystane środki nie ma dla banku znaczenia. Co ciekawe, klient banku ma możliwość zmiany w ciągu roku, wysokości płaconych rat. Rata może być np. o 50% niższa, lub 100% wyższa – wszystko zależy od aktualnych możliwości finansowych klienta. Im wyższa będzie pożyczka hipoteczna tym jednocześnie niższe będzie oprocentowanie.

Np. dla sumy 400 tyś złotych, łączna wartość oprocentowania i marży wynosi 8,78%. Polbank informuje, że jest to jedyna tego typu oferta i na rynku i rzeczywiście żaden inny bank, czegoś takiego nie proponuje. Oferta jest nader elastyczna.

2 thoughts on “Pożyczka hipoteczna Polbank”

  1. Czy czasami ten bank nie ma greckiego pochodzenia? Czy czasami to oni nie posiadają gwarancji polskich? Nigdy nie korzystałem z ich oferty – m.in. z obaw o gwarancje. Z drugiej strony przy kredycie to mało istotne…

  2. To ten bank, ale nie powinno to wpływać na opinie na temat jego oferty.
    Moim zdaniem Polbank posiada bardzo dobrą ofertę i warto jest brać ją pod uwagę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*