Linki sponsorowane

Nowy kredyt hipoteczny BGŻ

BGŻ ma ambitne plany zdobycia w 2012 roku aż 120 tysięcy nowych klientów.  Sposobem na realizację tego celu jest oczywiście zupełnie nowa oferta, która znacząco zwiększy sprzedaż kredytów hipotecznych i gotówkowych banku. Już od połowy marca BGŻ oddaje do dyspozycji klientów najtańszy na rynku kredyt hipoteczny.

BGŻ zapowiada, że każdy wiarygodny klient z wysoką zdolnością kredytową to właśnie w ich banku uzyska najkorzystniejsze warunki. W praktyce oznacza to, że uzyskując w konkretnym banku daną ofertę i udając się z nią do BGŻ, tam właśnie uzyskamy atrakcyjne warunki kredytowania.  Nowa oferta kredytu hipotecznego przeznaczona jest dla tych klientów, którzy korzystają również z innych produktów bankowych firmy.

Jak dokładnie wyglądają parametry nowego kredytu w banku? Promocyjna marża może wynosić 1%, a nawet mniej. Wysokość prowizji za udzielenie kredytu – 0%. Brak jakichkolwiek opłat za wcześniejszą spłatę kredytu,  brak wymaganego wkładu własnego, a także okres spłaty wynoszący aż 40 lat.

2 thoughts on “Nowy kredyt hipoteczny BGŻ”

  1. Cóż… brawa dla BGŻ. Póki oferty będą coraz bardziej atrakcyjne będzie lepiej dla Polaków. Brak programu rodzina na swoim może bardzo mocno ograniczyć możliwość korzystania z kredytów hipotecznych. Wysokość raty będzie przesadzona ;/

  2. Ciekawe – idę jutro do BGŻ dowiadywać się o kredyt. Ciekaw jestem co nam zaproponują. Z tego co piszecie wynika, że wprowadzili już nową ofertę, a nam o to głównie chodzi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*