Linki sponsorowane

Leasing konsumencki

Jeśli jestem osobą fizyczną i zastanawiasz się nad kupnem samochodu zastanów się poważnie nie tylko nad kredytem samochodowym ale również leasingiem konsumenckim. Właśnie tutaj znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące tego ostatniego. Leasing konsumencki staje się ostatnimi czasy coraz bardziej popularny. Dowiedz się jakie dokumenty będzie Ci potrzebne, ile potrwa cała procedura, na jaki wkład własny musisz być przygotowany i z czym tak naprawdę się je ów leasing konsumencki. Wiedz, że nie unikniesz sprawdzania w BIK-u, ale możesz liczyć na szybszą, bo uproszczoną procedurę.

Leasing konsumencki ma nie tylko zalety, ale i jak każdy produkt finansowy – wady. Ale najważniejsze, że powstała alternatywa dla kredytu samochodowego i jest się w ogóle nad czym zastanawiać. Zainteresowany tematem? Czytaj koniecznie i dowiedz się więcej – zapraszamy do lektury artykułów!

One thought on “Leasing konsumencki”

  1. Słyszałam że ten leasing konsumencki bardziej się kalkuluje niż inne kredyty. Czy to prawda? Chcę kupić sobie nowe auto i chciałabym wiedzieć jak najłatwiej zdobyć pieniądze. Ktoś pomoże? Dziękuję 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*