Linki sponsorowane

Kredyt w euro

W tym momencie nie ma już w Polsce możliwości otrzymania kredytu we franku szwajcarskim. Wciąż znacząca część banków daje możliwość otrzymania kredytu w euro, ale warunki i oczekiwania banków są tak duże, iż możliwość otrzymania takiego kredytu to zwyczajna fikcja. Czy będzie jeszcze gorzej?

Można powiedzieć, że już jest coraz gorzej. Poprzeczkę podwyższa BZWBK. W tym momencie kredyt w euro w tym banku, będą mogły otrzymać wyłącznie te rodziny, które uzyskują dochody na poziomie 8 tysięcy złotych miesięcznie.  W chwili obecnej zaledwie siedem banków daje kredyty w euro, z czego 2, nie precyzują szczególnych wymagań z tego tytułu. Mowa tutaj o Multibanku i mBanku, czyli bankach należących do BRE. We wspomnianym wcześniej BZWBK, minimalny dochód przy jednym wnioskującym wynosi 5 tysięcy złotych. Przy wieui wnioskujących, tak jak wspomnieliśmy- 8 tysięcy.  Wielce prawdopodobne, że w nadchodzących miesiącach euro podzieli los franka i kredyty w tej walucie nie będą już dostępne.

2 thoughts on “Kredyt w euro”

  1. Moim zdaniem wszystkie kredyty w Euro powinny być całkowicie wyeliminowane, bo w przeciwnym wypadku dalej ludzie będą niszczyli swoje budżety. Raczej nie tędy wiedzie droga, prawda? Kredyt tylko w złotówce!

  2. Byłem dziś w banku. Chciałem dostać kredyt w Euro. Mają takie wymagania, że tylko bogacze mają jakiekolwiek na to szanse. Nie rozumiem – po co to? Przecież akurat euro stoi od dawna bardzo stabilnie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*