Linki sponsorowane

Kredyt w banku samochodowym

Do dyspozycji klientów, którzy są zainteresowani zakupem samochodu, pozostają oferty nie tylko „tradycyjnych” banków, ale również banków, które należą do poszczególnych koncernów samochodowych.

Banki samochodowe, które cieszą się największym zainteresowaniem w Polsce to Volkswagen bank, Toyota bank czy Fiat bank. Można otrzymać również kredyt samochodowy Mercedes bank. Generalnie, w ramach poszczególnych ofert możemy zakupić auta wszystkich marek należących do danego koncernu. Np. Volkswagen bank może zaproponować kredyt na auta marki Skoda, Audi czy też Seat. Plusem ofert banków samochodowych są bardzo atrakcyjne promocje. Jedną z ciekawszych ofert proponuje Volkswagen bank. Mianowicie, w ramach kredytu 50/50 pozwala odebrać auto po wpłacie 50% wartości samochodu, a pozostałą sumę klient musi wpłacić po roku, przy czym do sumy nie będą doliczone żadne odsetki. Jest to oferta idealna dla każdego klienta, który posiada znaczący wkład własny i wysokie dochody.

2 thoughts on “Kredyt w banku samochodowym”

  1. Volkswagen bank rządzi – życzył bym sobie takich ofert co właśnie ich kredyt 50/50. Skorzystaliśmy. Za 7 miesięcy musimy spłacić drugą połowę sumy. Zapomnieliście jednak powiedzieć, że koszty kredytu są ubezpieczenia – nawet kilka tysięcy złotych.

  2. Banki samochodowe mają dobrą ofertę, ale również i tutaj trzeba odpowiednio trafić. Moim zdaniem w tym momencie po prostu trzeba obserwować promocje i tylko wtedy można cokolwiek osiągnąć, znaleźć. Standardowa oferta zawsze niestety jest strasznie kiepska ;/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*