Linki sponsorowane

Kredyt u dewelopera

4 lata temu mieliśmy do czynienia z wielkim boomem na rynku nieruchomości. Wtedy zawierano mnóstwo transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości, a wynikało to przede wszystkim z atrakcyjnych ofert banków. Aktualnie mamy do czynienia z sytuacją, w której dostęp do kredytów jest coraz trudniejszy i jednocześnie zwalnia cały rynek.

Rozwiązaniem tych problemów jest kredyt u dewelopera, co jest coraz częściej wykorzystywaną metodą przez kupujących nieruchomości.  Otóż firma deweloperska INTER-ES przygotowała inicjatywę w ramach której finansuje nawet 70% wartości zakupu danej nieruchomości. W czasach niemocy banków, kiedy o kredyt hipoteczny jest coraz trudniej, klienci rozważają także taką możliwość.  Podstawowe założenia wspomnianej oferty to wkład własny na poziomie 30% i maksymalny okres kredytowania na 15 lat.

Nie ma tutaj mowy o żadnych dodatkowych ubezpieczeniach, ani też prowizjach, co sprawia, że oferta jest nader atrakcyjna. Czy będzie to istotna alternatywa dla ofert banków? O tym przekonamy się w najbliższych latach.

2 thoughts on “Kredyt u dewelopera”

  1. Po tych wszystkich aferach związanych z deweloperami na pewno nie próbował bym korzystania z ich kredytów. Dla mnie to pewna ściema i problemy, dlatego całkowicie wam odradzam takie pomysły. Deweloperzy to prywaciarze – ich działania nikt nie reguluje.

  2. Nie skorzystałam bym na pewno z kredytu u dewelopera. Obawiała bym się pułapek. Tego przecież nie nadzoruje żadna komisja. W banku mam pewność tego, że wszystko będzie zgodne z prawem, a u dewelopera? Nie ma żadnej pewności…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*