Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy Toyota bank

Toyota bank to jeden z wielu banków w Polsce, które należą do koncernów samochodowych i finansują zakup aut przede wszystkim wyprodukowanych przez ten koncern. Toyota Bank udziela kredytów od 5 lat, a w swojej ofercie posiada trzy jego rodzaje. Jakie to dokładnie kredyty?

Trzy nazwy kredytów proponowanych przez bank to kredyt samochodowy atut, sezonowy i niskie raty.  Bank wydaje decyzję o udzieleniu kredytu w ciągu nawet jednej godziny od momentu złożenia wniosku. Np. kredyt niskie raty to:

  • Minimalna wysokość miesięcznych rat, a także ich wliczanie w koszty działalności
  • Elastyczne warunki dopasowane do konkretnego klienta
  • Ostatnia rata spłacana w momencie sprzedaży samochodu i przy jego wymianie na nowy

Nieco inną ofertą jest kredyt sezonowy. W tym przypadku jego największe plusy to przede wszystkim atrakcyjny pakiet promocyjny, pomoc przy wypełnianiu wniosku kredytowego, a także  – właścicielem auta, który widnieje w dowodzie rejestracyjnym pojazdu jest właśnie klient, a nie bank.

2 thoughts on “Kredyt samochodowy Toyota bank”

  1. Czemu nie podajecie procentów? No właśnie – kiedy wejdzie się w procenty to oferty wcale nie wyglądają tak korzystnie. Toyota bank nie przypadkowo nie jest umieszczana w żadnych rankingach najlepszych ofert. Porównywałem – nie mają nic ciekawego do zaproponowania.

  2. Mam u nich kredyt. Wtedy mieli zdecydowanie najkorzystniejszą ofertę ze wszystkich, jakie były u pośrednika. Rata jest dobra – nie niszczy nas finansowo. Na pewno wybór był dobry. Widzę, że dalej mają dobrą ofertę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*