Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy Raiffeisen bank

Jednym z banków, który w swojej ofercie posiada kredyt samochodowy jest Raiffeisen bank. Marka jest doskonale znana na polskim rynku, ale nie promuje szczególnie swojego kredytu samochodowego, podobnie jak nie jest umieszczana na wysokich pozycjach w rankingach, które kredytu samochodowego dotyczą. Co proponuje bank?

Propozycja banku jest nader atrakcyjna. Otóż pozwala ona na otrzymanie w ramach kredytów nawet 750 tyś złotych! Taka suma pozwala na zakup kilku aut wyższej klasy. Oczywiście otrzymanie takich środków wymaga spełnienia wysokich oczekiwań, szczególnie pod względem finansowym. Ważne ograniczenie dotyczy maksymalnej masy auta – nie może ona przekroczyć 3,5 tony. Raiffeisen bank przyznaje kredyt samochodowy na maksymalny okres 84 miesięcy, a minimalny okres to 12 miesięcy.  Plusem oferty jest możliwość spłaty kredytu przed terminem, bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Wymogi stawiane przez bank to prowadzenie działalności od minimum 24 miesięcy, wygenerowanie zysku w poprzednim okresie rozliczeniowym, dokonywanie rozliczeń w formie książki przychodów i rozchodów lub pełnej księgowości, a także wygenerowanie w poprzednim roku rozliczeniowym przychodu w wysokości co najmniej 150 tyś złotych.  Dodatkowo, klient nie może mieć żadnych należności wobec ZUS i Urzędu Skarbowego.

One thought on “Kredyt samochodowy Raiffeisen bank”

  1. Tak – może to być 750 tyś, ale by przy jakich obrotach? Na pewno nie przy minimalnych. Dla zwyczajnej, małej firmy dostępny jest o wiele niższy kredyt – nawet kilka razy niższy, tak więc wcale to nie jest taka dobra oferta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*