Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy – promocje

Klient, któremu nie śpieszy się z zakupem konkretnego zakupu i chce, by owy zakup rzeczywiście był bardzo opłacalny, jak najbardziej ma możliwość trafienia na doskonałą ofertę kredytu samochodowego. Kluczowa jest cierpliwość oraz obserwowanie aktualnie pojawiających się ofert. Z jakich promocji można skorzystać obecnie?

Najwięcej ciekawych i nader atrakcyjnych promocji proponują swoim klientom banki należące do koncernów samochodowych. W ramach ich oferty można kupić auto na bardzo dogodnych warunkach, czego przykładem niech będzie kredyt samochodowy Volkswagen bank czy też Mercedes bank, gdzie można skorzystać z kredytu 50/50. Klient wpłaca połowę kosztu zakupu auta przy odbiorze, a drugą połowę dopiero po roku.

Oczywiście banki „tradycyjne” także mają w swojej ofercie ciekawe promocje. Doskonałym przykładem niech będzie tutaj choćby Getin Bank, który aktualnie w ramach promocji, daje klientom możliwość otrzymania nawet 150% wartości zabezpieczenia, czyli w tym wypadku pojazdu mechanicznego. Obserwując pojawiające się promocje można trafić na wręcz doskonałe warunki.

2 thoughts on “Kredyt samochodowy – promocje”

  1. Skorzystałem z promocji… Później okazało się, że koszt utrzymania konta przez 10 lat przewyższy zysk z tej promocji, a chodziło o niższą marżę. Z reguły to promocje to niestety całkowita fikcja i próba robienia ludzi w balona. Przykre, ale taka jest prawda.

  2. Uważajcie na te promocje – czasami w regulaminach można wyczytać ciekawostki, które ową atrakcyjność całkowicie przekreślają. Kredyt samochodowy łatwo jest dostać, ale nie bądźcie naiwni. Nie ma szans na rewelacyjne warunki. Żaden bank nie może znacząco odbiegać od konkurencji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*