Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy Polbank

Polbank posiada w swojej ofercie kredyt samochodowy inny niż wszystkie. Można powiedzieć, że tak naprawdę oferta Polbanku, w żaden sposób nie jest żadnym kredytem samochodowym, lecz zwyczajnym kredytem gotówkowym. Co dokładnie proponuje ten bank?

Wchodząc na internetowy opis oferty banku, zauważycie, że jest ona reklamowana jako tania. Wcale jednak tak nie jest. Jedynym plusem jaki posiada kredyt samochodowy Polbanku jest fakt, że starając się o niego nie musimy wskazywać tego, na jakie auto będzie on przeznaczony. Możemy również w każdej chwili sprzedać zakupione auto, gdyż w tym kredycie nie ma zabezpieczenia. Oczywiście ten kredyt gotówkowy jest tańszym rozwiązaniem od kredytów gotówkowych, ale nie ulega wątpliwości, że stawiając go z konkurencyjnymi kredytami samochodowymi, tak korzystnie już nie będzie wyglądał.

Ostatni ranking kredytów samochodowych przygotowany przez Totalmoney pokazuje, że koszt miesięcznej raty kredytu w Polbanku jest wyższy o 550 złotych, dla analizowanej sytuacji, od kredytu udzielonego przez Volkswagen bank. Jest to naprawdę bardzo duża różnica.

2 thoughts on “Kredyt samochodowy Polbank”

  1. Moim zdaniem ta oferta kompletnie nie jest godna uwagi.
    Kredyt samochodowy Polbanku to jednak wielka lipa – szkoda ją nawet komentować. Ciekaw jestem jedynie tego, kto z niej korzysta? Przecież inne oferty są znacznie lepsze…

  2. To jakaś ściema, a nie kredyt samochodowy. Nazwali to sobie kredytem samochodowym chyba tylko po to, by szukać naiwnych. Alior, Santander itp. Te banku mają fajne kredyty samochodowe, ale na pewno nie Polbank.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*