Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy online

Klienci banków coraz więcej spraw mogą załatwiać bez wychodzenia z domu, korzystając z internetowego dostępu do swojego konta i systemu danego banku. W ten sposób nie tylko mogą dokonywać przelewów na koncie, ale również wnioskować o kredyty!

Czy jednak aby na pewno kredyt samochodowy online możliwy jest do zrealizowania w 100% przez Internet? Owszem, ale tylko w wybranych bankach. Doskonałym przykładem niech będzie choćby oferta Multibanku. Kredyt banku jest dostępny dla aktywnych klientów w 100% przez Internet. Chodzi o „ofertę dla ciebie”. Po zalogowaniu do systemu transakcyjnego klient widzi jaka może być maksymalna wysokość kredytu, jaką klient może otrzymać w ciągu 15 minut od złożenia wniosku.

Okres kredytowania wynosi od 6 do 84 miesięcy, a maksymalna kwota jaką można uzyskać to 100 tyś złotych. Oczywiście, tak wysoka suma kredytu możliwa jest tylko dla tych klientów, na których konta wpływa stała kwota w danej wysokości. Klient musi w ciągu 30 dni od uzyskania kredytu zapewnić jego zabezpieczenie.

3 thoughts on “Kredyt samochodowy online”

  1. Ten kredyt jest dostępny online, ale bardzo trudno o znaczącą kwotę. U nas przy dochodach na poziomie 5 tysięcy mogliśmy liczyć na 7 tysięcy kredytu bez dodatkowych papierów. Nie jest to zbyt ciekawa propozycja. Pewnie z zaświadczeniami suma byłaby znacznie wyższa.

  2. Kredyt online? Ale w jakiej wysokości?
    Tylko symbolicznej. Dla mnie to fikcja – chyba że chcecie kredyt na auto w wysokości 2 tyś złotych.

  3. Chcę kupić nowy samochód z wyprzedaży roczników 2012. Dostałem konkretną ofertę ratalną od dealera, ale nie jestem usatysfakcjonowany wysokością rat. Szukam w internecie może znajdzie się coś lepszego. Nie musi to być kredyt online – mogę się przejść, najważniejsze to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*