Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy Nordea Bank

Bank Nordea bardzo rzadko brany jest pod uwagę w jakichkolwiek analizach dotyczących najbardziej opłacalnych w danym momencie kredytów samochodowych. Tymczasem bank rzeczywiście posiada ofertę w tym zakresie, a przecież tylko część wszystkich banków działających w Polsce, daje możliwość otrzymania kredytu samochodowego. Co konkretnie oferuje bank Nordea?

Oferta jest bardzo przejrzysta. Maksymalny okres kredytowania uzależniony jest od tego, na jaki pojazd ma być przeznaczony kredyt. W przypadku samochodów i przyczep campingowych jest to nawet 96 miesięcy. Dla motocykli to już tylko 60 miesięcy, a dla skuterów i motorowerów – 36 miesięcy. Kredyt udzielany jest tylko i wyłącznie w polskich złotych. Kredyt może wynieść maksymalnie 90% aktualnej wartości danego samochodu, który będzie stanowił zabezpieczenie kredytu. Klient do wyboru ma raty równe i malejące. W przypadku problemów finansowych ma prawo do karencji w spłacie kolejnych rat, która wynieść może nawet 3 miesiące. Oczywiście bank daje również możliwość spłaty takim kredytem zadłużenia w innym banku.

Ciekawą ofertą, godną uwagi jest również kredyt hipoteczny Nordea bank.

2 thoughts on “Kredyt samochodowy Nordea Bank”

  1. 96 miesięcy to 8 lat. Niektóre banki mają nawet kredyt na 12 lat. Minusem jest na pewno brak kredytu na 100% wartości zabezpieczenia. Sprawia to, że kredyt Nordea na tle ofert innych banków wypada bardzo blado… Niestety…

  2. 90% to nieporozumienie. W tych czasach? Przecież na rozpoczęcie nowego życia potrzebne jest conajmniej kilkadziesiąt tysięcy na wyposażenie, remont. Dochodzą opłaty notarialne. Teraz będą raczej dominowały kredyty na 100% – niestety.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*