Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy Mercedes Bank

Mercedes-Benz na potrzeby finansowania zakupu aut produkowanych przez ten koncern, stworzył dla swoich klientów bank, który nazwano – Mercedes Bank. Cel istnienia banku jest jednoznaczny – przyznawanie klientom kredytów, na zakup aut tej właśnie marki.

Klienci mają możliwość skorzystania z kredytu w dwóch walutach, mianowicie w złotówkach oraz w euro. Kredyt w euro możliwy jest dla tych przedsiębiorców, którzy faktycznie dokonują rozliczeń w tej właśnie walucie. Klient może zdecydować się zarówno na raty rosnące, jak i malejące. Bank daje możliwość skorzystania z uproszczonej procedury przyznania kredytu, o ile klient będzie dysponował wkładem własnym na poziomie 25%. W tym wypadku firma nie musi dostarczać żadnych specjalnych dokumentów – wystarczające jest oświadczenie o osiąganych dochodach. Taka uproszczona procedura proponowana jest jednak tylko dla wybranych modeli samochodów – nie dla wszystkich aut koncernu. Istnieje również taka możliwość, by ostatnia rata była balonowa. Wtedy wcześniejsze raty mogą być dla klienta znacznie niższe.

2 thoughts on “Kredyt samochodowy Mercedes Bank”

  1. Ale kredyt w tym banku jest tak samo drogi, jak drogie są Mercedesy.
    Koszt jest wysoki, oprocentowanie również, więc polecam raczej popatrzenie za innymi ofertami. Może być przecież znacznie taniej.

  2. Drogo, drogo i jeszcze raz drogo – nawet ich strona mi się średnio podoba. W sumie trudno było oczekiwać po tak znanej marce tanich kredytów – wciąż Mercedesy są przeznaczone raczej dla bogatszej części społeczeństwa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*