Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy Fiat Bank

Fiat stworzył bank, którego celem jest oczywiście finansowanie zakupu aut tego koncernu, poprzez zaciągnięcie kredytu. Fiat bank na swojej stronie chwali się faktem, finansowania już aut dla ponad 360 tysięcy klientów.  Ciekawostką w ofercie banku jest możliwość skorzystania także z kredytu gotówkowego.

Wśród aktualnych propozycji banku warto wspomnieć choćby o promocji „kredyt dla profesjonalistów”. Klient musi posiadać wkład własny na poziomie 10% wartości auta. Kredyt samochodowy przyznawany jest na maksymalny okres 60 miesięcy, przy czym minimum to 12 miesięcy. Oprocentowanie kredytu przez pierwsze 12 miesięcy wynosi 0%!  Koszty są wyższe przy dłuższym okresie kredytowania – dla 13-24 miesięcy będzie to już 2,99%, dla 25-36 miesięcy 4,99%, a dla dłuższego okresu kredytowania będzie to już 5,99%. Jest to idealna oferta dla klientów posiadających wkład własny oraz wysokie zarobki, pozwalające na szybką spłatę kredytu. Bank w swojej ofercie posiada również ciekawe propozycje dla wybranych modeli aut – na promocyjnych warunkach można kupić w tym momencie choćby Alfa Romeo.

2 thoughts on “Kredyt samochodowy Fiat Bank”

  1. Skorzystałem z promocji – faktycznie przez pierwszy rok jest 0%, a w drugim tak jak piszcie. W planach mam spłatę kredytu w ciągu dwóch lat, ale jak wyjdzie to zobaczymy za jakiś czas. Promocję fiat banku mogę spokojnie polecić.

  2. Kredyt samochodowy Fiat banku? Straszna lipa… Nie ma w tym kompletnie nic ciekawego. Ciekaw jestem czemu nie mają dobrych ofert nawet na swoje auta i skąd wzięli te liczby umieszczone na stronie. Nie wierzę, że mieli aż tylu klientów!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*