Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy Credit Agricole

Kredyt od Credit Agricole, czyli od dawnego Lukas banku, wielokrotnie pojawiał się w rankingach kredytów jako jedna z korzystniejszych ofert. Co w chwili obecnej bank ma do zaoferowania w zakresie kredytu samochodowego? Czy oferta nadal jest tak bardzo atrakcyjna?

Wprawdzie porównanie kredytów samochodowych nie wskazuje oferty banku jako szczególnie opłacalnej, ale musimy zauważyć, że jest ona godna uwagi. Bank proponuje maksymalny okres kredytowania, który wynosi 120 miesięcy, czym już się wyróżnia. Co więcej, nie jest wymagany wkład własny, tak więc o kredyt można wnioskować nie posiadając oszczędności. Z pomocą kredytu można zarówno kupić auto od dowolnego sprzedawcy, jak również refinansować kredyt z innego banku.

Poziom oprocentowania rozpoczyna się od 7,49% dla aut nowych, z ubezpieczeniem życiowym.  Przy kredycie bez ubezpieczenia życiowego będzie to od 8,49%. Bank przygotował specjalną ofertę dla swoich dotychczasowych klientów, jak również tych, którzy założą w banku konto osobiste. Mianowicie – oprocentowanie kredytu może być obniżone.

2 thoughts on “Kredyt samochodowy Credit Agricole”

  1. Okres kredytowania super, ale czemu tylko 80% w sytuacji, gdy Getin daje nawet 125%. Z taką ofertą nie ma szans na to, by się przebić na rynku. Jeśli stary Lukas chce mieć większy udział to muszą zaproponować atrakcyjniejszy kredyt.

  2. Oferta Credit Agricole nie jest rewelacyjna. Porównajcie sobie ją z innymi bankami, które mają w swojej ofercie kredyt samochodowy – różnice są moim zdaniem bardzo duże. Dlatego odradzam ten kredyt – bardziej nastawcie się na Alior albo Santander.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*