Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy BPH

Bank BPH od 17 października posiada w swojej ofercie kredyt, z którego skorzystać można na atrakcyjnych warunkach.  Bank proponuje małym i średnim przedsiębiorstwom kredyt samochodowy z atrakcyjnym oprocentowaniem, o ile posiadają oni odpowiedni wkład własny.

Klient, który może zaproponować wkład własny na poziomie 30%, korzysta z oprocentowania 7,56%.  Oferta, która obowiązuje do 29 czerwca 2012 roku, daje możliwość otrzymania nawet 800 tyś złotych, na okres 8 lat. W ramach kredytu można dokonać zakupu zarówno auta osobowego, ciężarowego, autobusów, przyczep, skuterów, jak również innych pojazdów.  Kredyt samochodowy może być przeznaczony na zakup auta nowego, lub używanego. Z tym, że maksymalny wiek auta w dniu spłaty ostatniej raty kredytowej nie może przekroczyć 12 lat.

To w zasadzie wszystkie wymagania stawiane przez bank. Oczywiście klient musi także posiadać odpowiedni poziom dochodu, tak więc przechodzi przez tradycyjne badanie zdolności kredytowej.

2 thoughts on “Kredyt samochodowy BPH”

  1. W Toyota bank mają niższe oprocentowanie kredytu bez żadnych wymagań co do wkładu własnego – żadna promocja. Może kiedy z nią startowali, to było o czym wspomnieć, ale teraz? Powinni ją zmienić, bo niczego z taką ofertą nie zdziałają!

  2. Tej oferty nie widzę nawet w porównaniach, więc nie jest to żaden hit. Swoją drogą ciekaw jestem dlaczego tak mało banków w praktyce interesuje się kredytem hipotecznym. Wciąż poza tymi z koncernów, ledwie kilka posiada przecież kredyt samochodowy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*