Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy BNP Paribas Bank

BNP Paribas Bank należy do grona banków, które udzielają kredytów samochodowych. Co ciekawe – kredyt ten został przez portal Comperia w ostatnim rankingu wyróżniony jako jeden z najbardziej atrakcyjnych. Co otrzymują klienci w ramach oferty?

Z pewnością wielkim plusem tej oferty kredytowej jest możliwość otrzymania środków nawet na 125% wartości inwestycji, dzięki czemu klient może sfinansować również inne zakupy, niż tylko zakup samochodu. Bank nie wymaga od klientów posiadania wkładu własnego i przyznaje kredyt na maksymalny okres 8 lat. Klient może wnioskować o minimalną sumę 2 tyś złotych. Bardzo ciekawą propozycją ze strony banku jest możliwość otrzymania kredytu z oprocentowaniem na poziomie 7,9% oraz prowizją wynoszącą 2%. Dotyczy to jednak wyłącznie takiego auta, którego wiek nie przekracza 8 lat, a okres kredytowania to maksymalnie 4 lata. Przy dłuższym okresie kredytowania jednocześnie zwiększa się oprocentowanie – przy kredycie na okres powyżej  72 miesięcy, będzie to już 11,9%!

Oferta kredytu samochodowego prezentuje się znacznie bardziej atrakcyjnie, niż choćby omawiany przez nas kredyt hipoteczny BNP Paribas.

2 thoughts on “Kredyt samochodowy BNP Paribas Bank”

  1. Dziwne, że BNP Paribas Bank w żadnych rankingach nie jest umieszczane na wysokich pozycjach – raczej na samym końcu listy. Czemu niby tak opłacalna oferta nie jest wykorzystywana przez klientów? Może mają w niej jakieś haki?

  2. Porównywałem ich ofertę z konkurencją – nie mam pojęcia z jakiej przyczyny dostali tą nagrodę, bo nie widzę w tych propozycjach żadnych atrakcji. Comperia – z czego wynikało to wyróżnienie. Rozjaśnicie?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*