Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy Alior bank

Kredyt samochodowy Alior banku to dobra oferta dla tych klientów, którzy rzeczywiście chcą kupić własne auto, ale nie posiadają na ten cel środków. Plusem oferty jest fakt, że każdy ranking kredytów samochodowych plasuje ją na wysokich pozycjach – koszty kredytu w tym banku po prostu nie są bardzo wysokie. W tym momencie Alior bank proponuje swoim klientom kredyt na 100%, którego maksymalna wysokość może wynosić nawet 120 tyś, przy maksymalnym okresie kredytowania wynoszącym do 100 miesięcy.  Decyzja kredytowa wydana jest w ciągu jednej godziny, a już po jednym dniu środki mogą być przekazane. Bank daje swoim sprawdzonym klientom możliwość skorzystania z uproszczonej procedury kredytowej, w ramach której, klient nie musi dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach z zakładu pracy. Oczywiście wniosek jest rozpatrywany przez bank całkowicie za darmo – bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

2 thoughts on “Kredyt samochodowy Alior bank”

  1. Moim zdaniem Alior jest liderem bankowości elektronicznej w Polsce i nikt mu nie podskoczy. Mają świetną ofertę, najniższe prowizje i zawsze to u nich koszt kredytu jest najniższy. Przy każdej z moich kalkulacji wyglądało to dokładnie tak!

  2. Oferta Alior banku moim zdaniem jest rewelacyjna – jedna z najlepszych na rynku. Od bardzo dawna ten bank mocno angażuje się w przygotowanie dobrych oferty i widać tego efekty. Skorzystałem i pewnie jeszcze skorzystam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*