Linki sponsorowane

Kredyt na Mercedesa S-klasę

Zakup nowoczesnego i drogiego auta takiego jak Mercedes S klasa jest bardzo kosztowny i z reguły wymaga od nas wsparcia się środkami, które otrzymamy w ramach kredytu samochodowego. W przypadku zakupu auta z koncernu Mercedesa, warto jest poznać dokładnie jaką ofertę posiada bank prowadzony przez ten właśnie koncern.

W ramach oferty Mercedes bank możecie otrzymać kredyt na Suva oraz wszystkie inne popularne auta, z jakich korzystamy. Bank proponuje klientom uproszczony tryb przyznania kredytu, o ile klient jest w stanie wyłożyć 25% wartości auta jako wkład własny. Generalnie, bank proponuje atrakcyjne kredyty dla wybranych modeli samochodów.

W tym momencie nie można skorzystać z żadnej promocji na Mercedesa S Klasę, ale np. w ramach kredytu 50/50 można zakupić auto  z serii A, B, C, E, GLK. Przy tej promocji klient wpłaca połowę wartości auta przy jego odbiorze, a dopiero po roku pozostałą sumę. Dodajmy, że oprocentowanie nominalne tego kredytu wynosi 0%.  Jest to doskonała okazja dla tych, którzy posiadają własne oszczędności.

2 thoughts on “Kredyt na Mercedesa S-klasę”

  1. Na takie auto trudno o kredyt. Trzeba posiadać bardzo wysokie dochody. Samo auto kosztuje przecież kupę kasy, więc nie ma takiej możliwości, by kupić je z samego kredytu. Banki przy takiej sumie na 100% będą oczekiwały wkładu własnego i ma to uzasadnienie.

  2. Kredyt samochodowy na Mercedesa? Mega trudna sprawa – chyba, że posiadacie duży wkład własny. Ja go nie miałem i warunki były kiepskie. Ostatecznie całkowicie odpuściliśmy szukanie kredytu. Czekamy na wyższy wkład własny i wtedy spróbujemy ponownie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*