Linki sponsorowane

Kredyt mieszkaniowy od doradcy kredytowego

Klient, który nie zna dokładnie aktualnych ofert kredytów mieszkaniowych może mieć spory problem ze znalezieniem idealnego kredytu. Ich liczba jest bardzo duża, a co więcej – zrozumienie wszystkich dodatkowych wymogów, a następnie ich porównanie może okazać się sporym problemem. Rozwiązaniem może tutaj być pomoc doradcy kredytowego.

Pomoc doradcy kredytowego jest kluczowa – pozwala to wybrać optymalną w danej chwili ofertę. Najbardziej popularne firmy, które proponują takie usługi to Expander oraz Open Finance. U doradcy, klient opisuje dokładnie wysokość osiąganych dochodów, swoje miesięczne koszty, zobowiązania, jak również liczbę członków gospodarstwa domowego. Na tej podstawie doradca ocenia posiadanie zdolności kredytowej przez klienta. Następnie doradca ocenia do jakiego banku klient może złożyć wniosek. Tutaj nie zależy to jedynie od aktualnych promocji i atrakcyjności ofert. Klient musi spełniać konkretne oczekiwania co do okresu obowiązywania umowy o pracę, prowadzenia działalności gospodarczej czy też umów zlecenie. To podstawa dla ubiegania się o kredyt hipoteczny. Dokumenty do poszczególnych banków dostarczane są przez doradcę kredytowego – zadaniem klienta jest jedynie dostarczenie dokumentów potwierdzających dochody. Wniosek składany jest najczęściej do kilku banków, tak by na pewno klient kredyt otrzymał.

One thought on “Kredyt mieszkaniowy od doradcy kredytowego”

  1. Wnioskowałem o kredyt z pomocą Expandera i znaleźli dla nas idealną ofertę. Otrzymaliśmy kredyt hipoteczny wyłącznie w oparciu o umowy o dzieło, bez żadnych stałych umów. Nie możliwe? Wystarczy tylko odpowiedni wkład własny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*