Linki sponsorowane

Kredyt mieszkaniowy Eurobank

Eurobank posiada w chwili obecnej bardzo atrakcyjną ofertę kredytu hipotecznego.  Bank proponuje m.in. marżę 0,8% w pierwszym roku kredytowania, prowizję nawet od 0 zł, jeśli klient zdecyduje się na ubezpieczenie od utraty pracy. Ponadto dochody można łączyć z dochodami innych osób. Co jeszcze oferuje bank?

W Eurobanku kredyt mieszkaniowy może być udzielony nawet na 100% wartości zabezpieczenia kredytu hipotecznego. Maksymalny okres kredytowania wynosi nawet 30 lat, a jest on udzielany w polskich złotych. W przypadku gdy kredyt jest przenoszony z innego banku, wówczas wysokość prowizji to 0 zł.

Klient ma do wyboru – albo spłatę kredytu w ratach równych, albo w ratach malejących. Spłata kapitału może być odsunięta nawet na okres 36 miesięcy, a co najważniejsze – bank akceptuje różne źródła dochodu, także te uzyskiwane poza granicami Polski.  Kredyt można również zabezpieczyć lokalem użytkowym. Oferta na tle konkurencyjnych wypada bardzo atrakcyjnie, tak więc jak najbardziej warto jest brać ją pod uwagę na etapie poszukiwania optymalnego kredytu mieszkaniowego.

One thought on “Kredyt mieszkaniowy Eurobank”

  1. Eurobank na tle konkurencji wypada blado. Byliśmy u doradcy kredytowego – w porównaniu z innymi bankami koszty były grubo wyższe – nawet po 10 tysięcy dla tej samej kwoty. Szukajcie innych ofert.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*