Linki sponsorowane

Kredyt hipoteczny PKO BP

Bank PKO BP przygotował dla swoich klientów atrakcyjną ofertę, o nazwie Twój Kąt Hipoteczny. Oferta banku jest skierowana głównie do tych klientów, którzy chcą kupić mieszkanie lub dom i jednocześnie zastosują zabezpieczenie w postaci hipoteki na nieruchomości.

Oczywiście dużym plusem oferty jest fakt, że bank proponuje swój kredyt hipoteczny na 100% wartości nieruchomości, a przy okazji jeszcze, maksymalny okres kredytowania wynosi aż 40 lat. Klient może jeden raz w roku skorzystać z wakacji kredytowych i odłożyć spłatę danej raty na okres nawet 36 miesięcy. Poza tym, obsługa kredytu może w całości odbywać się przez Internet. Bardzo ciekawą promocją, którą oferta wyróżnia się na rynku, jest choćby możliwość przeznaczenia 25% sumy na dowolny cel. Klient może np. kupić z tych środków samochód, a w dalszym ciągu będą one oprocentowane na zasadach kredytu hipotecznego. Jest to zatem doskonała okazja dla tych wszystkich klientów, którzy chcą jednocześnie stać się właścicielami np. mieszkania i samochodu.

3 thoughts on “Kredyt hipoteczny PKO BP”

  1. PKO BP? Bardzo dobre kredyty – pojawiajcie się na targach bankowych. Za samą obecność można mieć obniżoną marżę nawet o 1%, a to doskonała okazja. Nawet bez promocji i tak ich oferta na tle innych wygląda doskonale.

  2. Świetna oferta – nie widziałem jeszcze takiej. W zasadzie jest to połączenie kredytu hipotecznego i pożyczki hipotecznej. Świetny pomysł. Ciekawe tylko jakie są w takim wypadku stawiane wymagania…

  3. Oferta naprawdę godna rozważenia. Kto by się spodziewał, że PKO BP uznawany za symbol betonowej komuny zaoferuje tak interesujący kredyt? Chyba zaczynają po 20 latach zmieniać kierunek działania, podobnie jak PZU w przypadku ubezpieczeń. To się chwali… 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*