Linki sponsorowane

Kredyt hipoteczny Nordea

Nordea bank nie należy do grona bardzo znanych insynuacji na polskim rynku bankowym. Mimo wszystko jednak oferta banku jest nader atrakcyjna i godna uwagi. Co w ramach swojej oferty dokładnie proponuje bank?

Bank proponuje prowizję, która wynosić może minimalnie nawet 0%. Bank oferuje minimalne formalności na drodze przyznania kredytu. Co ciekawe, klient przez cały okres kredytowania może wiele razy zmienić walutę kredytu, bez żadnych opłat. Budowa domu może być finansowana na każdym etapie. Oprocentowanie kredytu mieszkaniowego dla waluty polskiej to co najmniej 5,9%. W przypadku innych walut oprocentowanie wynosi od 2,77% do 6,30%.  Najlepsze warunki Nordea proponuje tym klientom, którzy posiadają w tym banku kartkę kredytową lub rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Bank posiada w swojej ofercie także możliwość zakupu na kredyt samochodu, kredyt gotówkowy, jak również konsolidacyjny, chociaż kluczowym produktem jest kredyt hipoteczny.

Generalnie Nordea należy do grona banków, które bazują przede wszystkim na swoich stałych klientach i nie organizują intensywnych kampanii reklamowych.

2 thoughts on “Kredyt hipoteczny Nordea”

  1. Nordea nie ma dobrej oferty. Może to 5,9% nie wygląda najgorzej na tle innych, ale ten bank po prostu mnie nie przekonuje. Wystarczy wejść na samą stronę internetową. Co to ma być? W tych latach taki serwis? Powinni na poważnie zabrać się do pracy.

  2. Jeśli kredyt u nich to raczej tylko w walucie. Inny? Nie ma to kompletnie sensu. Kredyt w złotówce nie jest dobrą ofertą, tak więc odradzam. W zasadzie oni są jednym z nielicznych, którzy wciąż oferują tak atrakcyjne warunki kredytu hipotecznego w walucie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*