Linki sponsorowane

Kredyt hipoteczny mBank

mBank w chwili obecnej wciąż poprawia swoją sytuację, jeśli chodzi o liczbę przyznawanych kredytów hipotecznych. Klientami banku są przede wszystkim ci, którzy stale korzystają w nim z konta osobistego. Co konkretnie ma do zaoferowania mBank, w ramach swojego kredytu hipotecznego?

Oferta banku jest ciekawa. Maksymalny okres kredytowania dla kredytu hipotecznego to aż 40 lat, przy czym z reguły banki proponują maksymalny okres na poziomie 30 lat. Minimalna wysokość oprocentowania kredytu wynosi 5,9%, a maksymalna 8,1%. Minimalna wartość kredytu hipotecznego wynosi 80100 złotych, przy ratach rosnących lub mających. Klient nie ponosi jakichkolwiek kosztów z tytułu wcześniejszej spłaty kredytu – może to zrobić w dowolnym momencie.

Kredyt może być zamieniony na w innej walucie – klient również nie ponosi tutaj jakichkolwiek kosztów. Można go również zabezpieczyć różnymi nieruchomościami, a nie jedynie tą, na którą brany jest kredyt.  Dostęp do informacji o kredycie możliwy jest przez 24h – choćby przez Internet. Klient może ustawić automatyczną spłatę kredytu z konta bankowego – tak więc wystarczy tylko zapewnić środki na koncie osobistym W ofercie banku można wnioskować także o kredyt na mieszkanie z rodzicami.

One thought on “Kredyt hipoteczny mBank”

  1. Mbank ma dobrą ofertę dla swoich klientów – jeśli nie jesteście ich klientami to nie oczekujcie niczego atrakcyjnego. Wtedy koszty kredytu są niestety wysokie. Hipoteka mbanku jest raczej średniakiem, ale nam się opłacała.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*