Linki sponsorowane

Kredyt hipoteczny Kredyt Bank SA

Kredyt Bank SA posiada w swojej ofercie kredyt hipoteczny, a raczej kredyt mieszkaniowy, który jak sama nazwa sugeruje, można wykorzystać na zakup własnego mieszkania. Bank daje możliwość wnioskowania o kredyt z dofinansowaniem, w ramach programu Rodzina na swoim. Co dokładnie proponuje bank?
Z pewnością plusem oferty jest długość okresu kredytowania. Kredyt hipoteczny Kredyt Bank SA można spłacać aż przez 40 lat! Co ważne – bank finansuje 100% wartości nieruchomości, dzięki czemu klient nie musi posiadać wkładu własnego. W przypadku, gdy klient przystąpi do ubezpieczenia na życie oferowanego przez bank, to uzyskać może prowizję 0%. Kolejny duży plus to fakt, że opłata za wycenę nieruchomości pobierana jest dopiero po pozytywnej decyzji banku, o przyznaniu kredytu. Bank proponuje raz w roku wakacje kredytowe i wcześniejszą spłatę kredytu bez dodatkowych kosztów.

Bank oferuje atrakcyjne warunki swoim aktywnym klientom – istnieje możliwość obniżenia wysokości marży o 0,5 punktu procentowego.

One thought on “Kredyt hipoteczny Kredyt Bank SA”

  1. Dla mnie jedynym plusem tej oferty jest okres kredytowania, chociaż i pod tym względem wcale nie są najlepsi. 40 lat to dużo, ale powinni pomyśleć nad zmianą wysokości marży i prowizji. To dopiero sprawiłoby, że oferta stała by się atrakcyjna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*