Linki sponsorowane

Kredyt hipoteczny DNB Nord

DNB Nord proponuje swoim klientom możliwość skorzystania z kredytu hipotecznego. Co ciekawe – bank konkretnie precyzuje gdzie może znajdować się przedmiot zabezpieczenia, czyli po prostu nieruchomość. Poza dużymi miastami, mogą to być również wybrane miejscowości gminne i powiatowe.

Jest to rzadko spotykane rozwiązanie. Niemniej jednak przyjrzyjmy się ofercie. Kredyt oferowany jest w złotych.  Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów wcześniejszej spłaty kredytu, jeśli dokona tego po 3 latach od uruchomienia ostatniej pożyczki lub kredytu. Marża bankowa do momentu dokonania wpisu do hipoteki, jest podwyższona o maksymalnie 1,2%. Zabezpieczenia docelowe kredytu to oczywiście hipoteka na nieruchomości oraz ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych.

Kredyt hipoteczny DNB Nord pozwala na zakwalifikowanie przy wyliczaniu zdolności kredytowej wszystkich najważniejszych źródeł dochodu, łącznie z kontraktami menadżerskimi/marynarskimi.

2 thoughts on “Kredyt hipoteczny DNB Nord”

  1. Bardzo ciekawa oferta chociaż mało popularna – wcześniej nie kojarzyłem tego banku. Być może są słabo widoczni w mediach? Trudno jest powiedzieć. Na pewno wygląda to ciekawie – a jak z opiniami?

  2. DNB Nord brał pod uwagę wszystkie moje dochody – jako jedyny bank, o którego ofertę zapytaliśmy. Uważam, że banki powinny starać się podwyższać naszą zdolność kredytową, bo w przeciwnym wypadku, nic dobrego z tego nie wyjdzie. Liczba udzielonych kredytów będzie coraz mniejsza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*