Linki sponsorowane

Kredyt hipoteczny dla firm BNP Paribas

BNP Paribas, tak jak inne banki, posiada również w swojej ofercie kredyt hipoteczny, który wykorzystać można choćby na zakup domu, mieszkania czy też działki. Czy oferta banku jest godna uwagi?

Pierwszym na co należy zwrócić uwagę w tej ofercie jest maksymalna wartość kredytu. BNP Paribas proponuje jedynie 80% wartości zabezpieczenia, co oznacza, że klient, który chce skorzystać z oferty banku, musi dysponować 20% wkładem własnym. Na tle konkurencji nie jest to propozycja atrakcyjna. Maksymalny okres kredytowania w tym przypadku to jedynie 15 lat, a dostępne waluty to oczywiście złotówka, a do tego euro oraz dolar. To jaka będzie maksymalna wysokość kredytu uzależnione jest od zdolności kredytowej firmy oraz wspomnianej wartości zabezpieczenia.

Kredyt hipoteczny BNP Paribas pozwala na realizowanie inwestycji związanych z nieruchomościami komercyjnymi, które będą wykorzystywane w działalności gospodarczej.  Bank daje możliwość skorzystania z okresu karencji w spłacie kredytu, co ma istotne znaczenie dla klientów.  Kredyt uruchamiany jest albo jednorazowo, albo w transzach.

2 thoughts on “Kredyt hipoteczny dla firm BNP Paribas”

  1. Kredyty dla firm powinny być proponowane na dłuższy okres. Jeśli firma przeprowadza inwestycję za duże sumy pieniędzy to oczekuje, że będzie mogła to spłacać długo. Oczekiwany wkład własny również jest moim zdaniem nieporozumieniem…

  2. Kiepska oferta – nie wierzę, że Paribas ma zainteresowanie. W tym momencie ciężko o firmę, która będzie posiadała kilkaset tysięcy wkłady własnego. Kredyty powinny być skonstruowane w ten sposób, by firma mogła otrzymać 100% inwestycji. Przecież bank ma zabezpieczenie…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*