Linki sponsorowane

Kredyt hipoteczny Deutsche bank – promocja

Deutsche bank wprowadza promocyjną ofertę, która ma jeszcze bardziej zainteresować klientów kredytem hipotecznym banku. Nowa promocja, która będzie aktualna do końca marca, to Marża Idealna, w której przez pierwszy rok kredytowania wysokość marży to 8%.

Do końca lutego w banku jednocześnie obowiązuje promocja o nazwie Prowizja 0%.  Oczywiście promocja dotycząca marży, jest obarczona konkretnymi wymaganiami, które musi spełnić klient. Przede wszystkim należy wspomnieć o minimalnej sumie kredytu, która wynosi 100 tyś, przy zmiennym oprocentowaniu, uzyskanej na cele mieszkaniowe. Dodatkowo jednak bank wymaga od klientów przystąpienia przez klientów do db Inwestuj w Przyszłość Stabilny Wzrost VI, czyli produktu oszczędnościowo-inwestycyjnego, który oferowany jest wspólnie z OpenLife Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie. Po upływie roku minimalna marża może wynieść 0,8%, chociaż jej aktualna wartość będzie uzależniona od wskaźnika LTV. Marża może być obniżona dzięki faktowi posiadania karty kredytowej banku lub konta osobistego, które zasilane jest  systematycznie w każdym miesiącu.

Biorąc pod uwagę dodatkowe wymagania musimy stwierdzić, iż ta promocja na kredyt hipoteczny wcale nie jest tak atrakcyjna.

2 thoughts on “Kredyt hipoteczny Deutsche bank – promocja”

  1. Mogliście napisać fikcyjna promocja. Co to za promocja, w której są takie dodatkowe wymagania? Ja bym tego promocją nie nazywał w żaden sposób – to próba naciągania klientów na reklamy. Później tylko ludzie w banku narzekają, że to kłamstwa…

  2. Oferta Deutsche bank jest kiepska – nawet dzięki tej promocji. Zresztą co to za promocja, w której stawianych jest 100 różnych wymagań? Uważam, że takie “promocje” powinny być natychmiast kasowane przez jakieś komisje. To przecież zwyczajna głupota.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*