Linki sponsorowane

Kredyt hipoteczny Credit Agricole

Credit Agricole proponuje swoim klientom możliwość skorzystania z kredytu hipotecznego, z pomocą którego kupić można mieszkanie, działkę czy też dom. W poniższym artykule bliżej przyjrzymy się ofercie kredytu na mieszkanie. Jak ona dokładnie wygląda?

Na początek należy zaznaczyć, że klient nie ma szans na otrzymanie kredytu hipotecznego w Credit Agricole, jeśli nie posiada wkładu własnego. Bank finansuje maksymalnie 80% wartości nieruchomości, co na tle konkurencji nie jest wynikiem rewelacyjnym. Plusem oferty jest maksymalny okres kredytowania, który wynosi aż 35 lat. Każdego roku klient może jeden raz skorzystać z wakacji kredytowych, czyli przerwie w spłacaniu kredytu. Pamiętajmy jednak, że z wakacji można skorzystać dopiero po roku terminowego spłacania kolejnych rat.

Wysokość marży dla kredytu mieszkaniowego udzielanego w polskich złotych to 0,99%. Jest to oczywiście wartość minimalna. W przypadku pożyczki hipotecznej udzielanej również w złotych, będzie to już minimum 4,25%.

3 thoughts on “Kredyt hipoteczny Credit Agricole”

  1. Mam kredyt w starym Lukasie. Wtedy oferta była najlepsza na rynku – nie mam pojęcia jak to wygląda aktualnie. Credit Agricole ma zainteresowanie? Po co w ogóle zmieniali nazwę? To cokolwiek dało?

  2. Hipoteka od Credit Agricole wygląda ciekawie, ale minusem są dodatkowe koszty. Wymóg założenia konta osobistego to 240 zł kosztu rocznie. Przy kredycie na 30 lat mamy 7,5 tysiąca. Nadal jesteście zdania, że to dobry kredyt? Bo my nie do końca…

  3. Ale wymóg posiadania konta w CA nie obowiązuje chyba przez 30 lat spłaty kredytu? Jeśli zrezygnujesz po roku z konta, chyba nagle nie podwyższą ci rat? Jest taki zapis w umowie?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*