Linki sponsorowane

Kredyt hipoteczny BPH

Kredyt mieszkaniowy banku BPH to oferta dla tych klientów, którzy nie posiadają wysokich oszczędności, a mimo wszystko chcą dokonać zakupu własnej nieruchomości. Poprzez kredyt otrzymać można środki, które następnie będą spłacane nawet przez kilkadziesiąt kolejnych lat.

Dokładnie, BPH daje 40 lat na spłatę kredytu hipotecznego, ale oczywiście otrzymanie środków na tak długi okres czasu wymaga spełnienia konkretnych wymagań. Bank finansuje poprzez swój kredyt hipoteczny maksymalnie 80% wartości danej nieruchomości, przy kredycie w złotych. Wysokość prowizji wynosić może nawet 0%, a maksymalna wartość to 3,5%. Wysokość uzależniona jest od wybranej oferty kredytowej. Bank daje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, które wynosić mogą nawet 3 miesiące, przez cały okres spłaty kredytu.

Dopuszczalne są miesięczne wakacje w czasie jednego roku. Wstępny wniosek, bez jakichkolwiek opłat można złożyć korzystając z Internetu. Wówczas mimo wszystko oczywiście klient będzie musiał spotkać się z doradcą bankowym.

2 thoughts on “Kredyt hipoteczny BPH”

  1. Oferta BPH jest bardzo przeciętna. Tak naprawdę prowizja 0% możliwa jest dla niewielkiego grona klientów i bardziej bym traktował ją jako zwyczajną podpuchę… Porównywaliśmy inne oferty – ta wygląda bardzo, ale to bardzo przeciętnie.

  2. Plus za bardzo długi okres spłaty kredytu, ale poza tym nie widzę w nim jakichkolwiek plusów. Uważam, że kredyt powinien mieć lepsze warunki. W praktyce spełnienie oczekiwań dla prowizji 0% możliwe jest dla… 0% klientów. Przesadzają…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*