Linki sponsorowane

Kredyt hipoteczny BNP Paribas

BNP Paribas proponuje swoim klientom otrzymanie kredytu na zakup domu, mieszkania, działki, lokalu użytkowego, jak również wielu innych nieruchomości. Kredyt dostępny jest w złotówce, euro oraz dolarze amerykańskim.  Jakie warunki proponuje bank?

Oferta wyróżnia się przede wszystkim okresem kredytowania, ale w sposób negatywy. Jedynie 15 lat nie jest okresem długim, jak na kredyty hipoteczne. Standardem w polskich bankach są kredyty hipoteczne na 25-30 lat. Np. kredyt hipoteczny mbank to 30 lat okresu, czyli dokładnie dwa razy dłużej.  Bank nie proponuje kredytu na 100% finansowej nieruchomości – jedynie na 80%. Możliwa jest karencja w spłacie kredytu, w przypadku gdy klient miałby problemy z terminowym spłacaniem kolejnych rat.  Wysokość kredytu nie jest jednoznacznie określona. Uzależniona jest przede wszystkim od zdolności kredytowej danego klienta, czyli de facto – od wysokości kosztów oraz dochodów.  Na tle konkurencyjnych ofert propozycja BNP Paribas nie wygląda atrakcyjnie – bank bardzo mocno ogranicza grono potencjalnych klientów.

2 thoughts on “Kredyt hipoteczny BNP Paribas”

  1. Bardzo kiepska oferta – w moim banku mam kredyt na 110% i dostałem go w tych gorszych czasach. Nie wiem w jaki sposób Paribas znajduje na taką ofertę klientów. Przecież jest to kompletnie nieopłacalne!

  2. Szukaliśmy kredytu z pomocą doradcy. Ten kredyt BNP Paribas ma wręcz fatalne warunki. Mbank, stary Lukas, Alior – każdy inny bank ma znacznie korzystniejszą ofertę, tak więc absolutnie odradzam BNP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*