Linki sponsorowane

Kredyt hipoteczny banku Millenium

Kredyt hipoteczny w banku Millenium może być przeznaczony na zakup mieszkania lub budowę własnego domu. Oferta na tle konkurencyjnych propozycji innych banków wygląda bardzo atrakcyjnie.  Co konkretnie proponuje bank Millenium?

Przede wszystkim, minimalna prowizja wynieść może nawet 0%, natomiast marża rozpoczyna się już od poziomu 0,99%. Maksymalna wysokość kredytu to tyle, ile wynosi 100% wartości nieruchomości. Minimalny okres na jaki można otrzymać kredyt wynosi 6 lat, natomiast maksymalny to 35 lat. Kredyt przyznawany jest w złotówce, a wypłacany jednorazowo lub w transzach. Bank proponuje także wakacje kredytowe, które pozwalają na odroczenie płatności jednej raty w roku, jak również 24-miesięczną karencję. Kredyt ten można jak najbardziej spłacić przed terminem, ale nie będzie to związane z dodatkowymi kosztami jedynie wtedy, gdy wcześniejsza spłata następuje po okresie 3 lat, a suma nadpłat nie przekroczy 30% całego kredytu. Wymagane dokumenty uzależnione są przede wszystkim od źródła dochodów.

Wniosek o kredyt hipoteczny rozpatrywany jest za darmo.

2 thoughts on “Kredyt hipoteczny banku Millenium”

  1. Bardzo dobra oferta i miła obsługa w banku – korzystaliśmy i jesteśmy mega zadowoleni z tego, co nam zaproponowano. Spłacamy kredyt od 6 miesięcy i jeszcze nie pojawiła się oferta w ramach której rzeczywiście moglibyśmy więcej zyskać.

  2. Oferta tego banku moim zdaniem nie jest dobra – raczej mega średnia, strasznie przeciętna. Kredyt hipoteczny Millenium jest typowym średniakiem. W każdej chwili znajdziecie lepsze oferty tak więc nie zawierzajcie im do końca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*