Linki sponsorowane

Kredyt hipoteczny Alior bank

Oferta Alior banku zaliczana jest do najkorzystniejszych na rynku i dotyczy to jak najbardziej także kredytów hipotecznych. W tym momencie bank proponuje swoim klientom ofertę pod nazwą Megahipoteka. Jak wiele można w ten sposób zyskać?

Jednym z największych plusów oferty jest oczywiście okres kredytowania, który jest najdłuższy, pośród wszystkich oferowanych przez banki w Polsce – wynosi aż 50 lat. Alior bank pozwala swoim klientom na otrzymanie środków nawet na 120% wartości nieruchomości, co w praktyce oznacza, że klient będzie mógł otrzymać pieniądze również na przeprowadzenie remontu. By jednak otrzymać aż tak wysoki kredyt, należy również wykupić ubezpieczenie od niskiego wkładu własnego. Marża dla kredytu w złotówce zaczyna się od poziomu 1,3%, a czas spłaty może być zawieszony nawet na okres 6 miesięcy w ciągu roku – w sumie może to być nawet 5 lat przez cały okres kredytowania. Co więcej, prowizja może wynieść nawet 0%.  Kredyt dostępny jest również w Euro, ale w tym przypadku wysokość miesięcznych dochodów oczekiwanych od klienta jest bardzo wysoka.

Bardzo atrakcyjną ofertą jest również kredyt samochodowy Alior bank.

3 thoughts on “Kredyt hipoteczny Alior bank”

  1. Alior bank ma bardzo dobrą ofertę i już z niej korzystaliśmy – akurat dotyczyło to kredytu samochodowego. Ich propozycja była zdecydowanie najbardziej atrakcyjna. A pozostałe? Ogromne koszty i aż szkoda czasu na zapoznawanie się z tym.

  2. Mam u nich konto – może wtedy będę mógł liczyć na lepsze warunki kredytu. Nie wiem dokładnie na jakich zasadach dokładnie się to u nich odbywa, ale chyba zasady te są rzetelne. Mam jedynie nadzieję, że dostaniemy dobre warunki.

  3. Właśnie z mężem planujemy zakup własnego “m” żeby uwolnić się wreszcie od teściów i zastanawiamy się nad kredytem hipotecznym. Słyszałam że Alior Bank ma całkiem przyzwoite warunki. Czy to prawda?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*