Linki sponsorowane

Jak znaleźć tani kredyt samochodowy?

Poszukiwanie atrakcyjnej oferty kredytu wymaga od klienta przede wszystkim bardzo dokładnego poznania aktualnych ofert. Pamiętajmy, że oferty zmieniają się z tygodnia na tydzień i każdego dnia pojawiają się nowe promocje.

Pierwszym miejscem, w którym powinniśmy próbować znaleźć kredyt samochodowy, jest nasz bank.  Niestety tylko część banków proponuje kredyt samochodowy, tak więc taką możliwość mają korzystający m.in. z mManku, Santander Consumer, Getin Bank, banku Millenium, Paribas, Credit Agricole oraz banków należących do koncernów samochodowych. Jeśli jesteś klientem któregoś z tych banków, to wielce prawdopodobne, że właśnie od niego uzyskasz najkorzystniejszą ofertę.

W przypadku gdy chcesz zakupić auto marki Fiat, Mercedes, Volkswagen, możesz poznać ofertę banków należnych do tych koncernów. W ramach promocji można uzyskać  w ten sposób doskonałe oferty.  Przykładem niech będzie propozycja Volkswagen bank, który w ramach kredytu 50/50, oddaje auto do dyspozycji już po wpłacie 50% wartości, a po roku wpłaca druga połowę bez jakichkolwiek odsetek.

2 thoughts on “Jak znaleźć tani kredyt samochodowy?”

  1. Kredyt samochodowy jest już bardzo tani dzięki celowości… i za zabezpieczenie. Kwestia jest jeszcze taka, gdzie z tego kredytu korzystamy… Najtaniej ma Santander, a u innych już tak wesoło nie jest.

  2. Przede wszystkim szukać i to nie tylko po doradcach, ale także sprawdzać samodzielnie oferty. Nie wiecie czy taki doradcy nie jest jedynie lamerem, który kompletnie nie zna się na rzeczy. Tak więc jeśli chcecie na poważnie znaleźć taki kredyt to polecam szukanie, szukanie i jeszcze raz szukanie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*