Linki sponsorowane

Gdzie dostać dobry kredyt na samochód?

Kredyt samochodowy to jeden z bardziej popularnych sposobów na sfinansowanie zakupu auta. Ofert w tym zakresie jest obecnie na rynku mnóstwo. Ponadto mamy również dość duże pole do popisu, jeśli chodzi o miejsca, do których po wspomniany kredyt możemy się udać. Po pierwsze – są to banki uniwersalne.

Udostępniają one swoim klientom różnorodne produkty finansowe, wśród których znajdują się między innymi właśnie kredyty samochodowe. Za pozyskane w ten sposób pieniądze kupić można zarówno używany, jak i nowy pojazd, przy czym banki niezbyt chętnie zapatrują się na kredytowanie wozów z drugiej ręki – zwłaszcza, jeśli liczą one sobie więcej niż 7-8 lat. Rzadko kiedy można się tutaj natomiast spotkać z ograniczeniami dotyczącymi marek pojazdów. Po drugie – kredyt na samochód dostaniemy także w wyspecjalizowanym banku Tego rodzaju instytucje są ściśle powiązane z koncernami motoryzacyjnymi. Dość często określane są mianem banków producenckich. Najłatwiej jest w nich o kredyt na pojazd nowy. Po trzecie – nie musimy wcale odwiedzać banku, aby dostać kredyt na auto. Równie dobrze sprawę zrealizujemy w salonie samochodowym lub w komisie.

Tacy sprzedawcy najczęściej mają podpisane umowy z bankami, w związku z czym bez problemu załatwimy u nich wszelakie formalności. Pamiętajmy tylko o tym, że w salonie czy komisie będzie drożej, ponieważ pośrednik do ceny kredytu doliczy opłatę za swoje usługi. W każdym bądź razie jest to dość wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzimy sporo cennego czasu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*