Linki sponsorowane

Doradcy kredytowi

Klient, który nie ma czasu na samodzielne poszukiwanie odpowiedniej oferty kredytowej, powinien skorzystać z pomocy doradcy kredytowego. Doradca kredytowy to osoba, która na co dzień zajmuje się sprzedawaniem kredytów, proponowanych przez poszczególne banki. Doradca doskonale zna aktualne oferty.

Najbardziej popularne firmy doradcze  to przede wszystkim Open Finance, Home Broker oraz Expander. Z ich pomocą znajdziemy kredyt hipoteczny optymalny pod wysokość naszych dochodów oraz ogólną zdolność kredytową. Doradcy kredytowi analizują samodzielnie zdolność danego klienta, sprawdzają w jakim banku może otrzymać kredyt. Co ciekawe, w każdym przypadku bank może posiadać całkowicie inne wymagania. Doskonałym przykładem niech będzie tutaj choćby czas posiadania umowy o pracę.

W jednym banku oczekiwane będą 3 miesiące, a w innym 12. Podobnie jeśli chodzi o okres, na jaki będzie obowiązywała taka umowa. Oczywiście najlepiej, gdy klient posiada umowę na czas nieokreślony  – wtedy kryterium okresu umowy na pewno będzie zrealizowane.

2 thoughts on “Doradcy kredytowi”

  1. Ale nawet jeśli coś radzi doradca to i tak trzeba to sprawdzić. Jeśli nie sprawdzicie, to może się okazać, że popełniliście wielki błąd, tak więc uważajcie! Doradca również ma na względzie to, ile na takim kredycie zarobi!

  2. Mój doradca zaproponował nam taką ofertę, że… sami znaleźliśmy lepszą. Trochę to śmieszne, ale prawdziwe 😉 Tak więc zanim będziecie wierzyli w 100% doradcom, kilka razy się nad tym zastanówcie. I tak zawsze trzeba temat sprawdzić samodzielnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*